باربری کردستان تهران آماده ارائه بهترین خدمات به همشهریان عزیز خود می باشد و این خدمات بصورت 24 ساعته در هفت روز هفته به همشهریان تهرانی ارائه می گردد و شما می توانید برای تماس با باربری کردستان از شماره تلفن ها و خدمات زیر استفاده بکنید  .

آدرس باربری کردستان

ایران – تهران – یوسف اباد – خیابان جهان ارا

ارائه خدمات شبانه روزی : 

شعبه شمال تهران : 88002900-021

شعبه شرق تهران :  88003900-021

شعبه غرب تهران :   88004900-021

جهت ارائه سفارش و انتقادات و پیشنهادات خویش حتما با ما تماس بگیرید که مشاورران و همکاران ما در باربری و حمل بار کردستان منتظر پیام های شما هستند .

برای تماس از شماره تلفن های زیر استفاده بکنید :

021-88002900    |    021-88003900

021-88004900

باربری کردستان با دارا بودن چندین سال سابقه در امور باربری و حمل بار یک شرکت مطمئن که همه گواهینامه های لازم را دریافت کرده است و با سابقه درخشانی که دارد همیشه سعی نموده است که جزو بهترین ها باشد .

تماس با باربری کردستان تهران

تماس با باربری کردستان تهران

هم چنین علاوه بر شماره تماس های بالا شما می توانید مستقیما اگر انتقاد یا پیشنهادی داشتید برای تماس با باربری کردستان تهران با مدیریت این شرکت تماس بگیرید و نقطه نظرات خود را به ایشان انتقال بدهید .

شماره تلفن مدیر شرکت باربری و اتوبار کردستان :

09122787638

شاید سوالات زیر هم پرسش های ذهنی شما باشد ؟

حال شاید برای شما هم سوالاتی پیش بیاید که سعی کرده ایم در ادامه به این پرسش ها پاسخ بدهیم .

  1- خدمات باربری کردستان به چه صورت است ؟

باربری و حمل بار کردستان همه خدماتی که یک شرکت باربری ارائه می کند را پوشش می دهد و علاوه برا آنها خدمات بیشتری را هم دارد ، از خدمات این شرکت می توان به این موارد اشاره کرد : باربری ، حمل بار ، بسته بندی ، اسباب کشی ، حمل جهیزیه عروس ، حمل بار و بسته بندی بصورت VIP  ، حمل بار و حمل اثاثیه منزل ، حمل لوازم اداری و شرکتی و …

  2- نحوه محاسبه قیمت باربری در گروه باربری کردستان بر چه اساس است ؟

شرکت های باربری هم دارای یک اتحادیه و صنف می باشد که هر ساله قیمت های مصوبی برای خدمات انواع باربری ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل در نظر می گیرند و باربری و اتوبار کردستان نیز با توجه به دارا بودن همه مجوز های لازم قیمت های خود را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه دریافت می کند .

  3- آیا باربری کردستان خدمات به صورت فوری دارد ؟

بله یکی از خدمات ویژه باربری کردستان ارائه خدمت به صورت سریع در کمترین زمان ممکن می باشد . اگر نیاز به حمل بار و باربری دارید تماس با باربری کردستان یادتان نرود .

  4- نحوه تماس با باربری کردستان و ثبت سفارش

نحوه ثبت سفارش در این شرکت به ساده ترین روش ممکن امکان پذیر می باشد و شما می توانید با مراجعه وب سایت باربری کردستان بر روی گزینه تماس با باربری کردستان کلیک کند و در این قسمت می توانید از انواع راه های ارتباطی ما که شامل استفاده از شماره تلفن ، رزرو آنلاین استفاده بکنید .

  5- اتوبار کردستان چه نوع ماشین های دارد ؟

باربری و حمل بار کردستان همه نوع ماشینی برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی دارد و بستگی به نیاز مشتریان خود ماشین ها را به محل مورد نظر ارسال می کند ، این ماشین ها شامل : کامیون ، خاور ، نیسان ، وانت بار می باشد .

  6- مناطق تحت پوشش باربری کردستان کجاست ؟

شاید فکر کنید که کا فقط منطقه کردستان تهران را پوشش می دهیم ولی کردستان بار تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که باشید می توانید با شماره تلفن های باربری کردستان تماس بگیرید و سفارش خود به مشاروان ذبده ما بدهید و در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای شما ارسال شود .

  7- ارسال و حمل بار به از تهران به شهرستان دارید ؟

بله این یکی دیگر از خدمات باربری کردستان می باشد و شما می توانید هر نوع باربری را از تهران به هر نقطه از ایران عزیز ارسال بکنید .

برای تماس با باربری کردستان تهران همین الان تماس بگیرید .