باربری طالقانی
» مناطق باربری » باربری طالقانی متخصص حمل اثاثیه در تهران تلفن : 88002900

باربری طالقانی متخصص حمل اثاثیه در تهران تلفن : 88002900

باربری طالقانی یکی از مناطق تحت پوشش اتوبار کردستان با تخفیف 10% که با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات باربری و بسته بندی را ارائه می کند با ما در باربری و حمل بار طالقانی تماس حاصل کنید تا بهترین خدمات را در کمترین زمان برایتان به ارمغان بیاوریم .

تلفن تماس با باربری طالقانی :

تماس با باربری کردستان تهران

تماس با باربری کردستان تهران

مشاوره در باربری طالقانی :

مشاوره برای حمل لوازم منزل شاید در اولین نگاه اهمیتی نداشته باشد و برخی از مردم آنرا لازمه نمی دانند البته این دیدگاه را برخی از باربری ها نیز دارند اما ما در این جا قصد داریم تا اهمیت آن را بازگو کنیم .

ابتدا توضیح می دهیم که مشاوره شامل چه چیزهایی را شامل می شود :

مشاوران باربری طالقانی شما را با نحوه حمل بار ، بسته بندی و چیدمان آشنا می کنند و به شما دید های نو و تازه ای از نحوه حمل بار و لوازم منزلتان به شما می دهند و باعث آگاهی شما می شوند .

از نحوه انجام صحیح بسته بندی ،حمل بار و چیدمان در منزل جدیدتان را به شما آموزش می دهند تا اگر بسته بندی نیز برعهده خودتان بود آن را به نوه صحیح انجام دهید زیرا بسته بندی بیش ترین اهمیت در حمل بار را داراست و بسته بندی غلط باعث ایجاد آسیب و صدمه به لوازم منزلتان خواهد شد .

باربری کردستان

باربری کردستان

خدمات ویژه باربری و اتوبار طالقانی :

اتوبار و باربری طالقانی تهران با داشتن تیم کاری جوان و متخصص خدمات ویژه ای را عرضه می کند که شامل :

 1. مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی و چینش منزل با جدیدترین متد های روز دنیا
 2. منصفترین باربری در بین باربری های موجود
 3. دارای ماشین های متنئع شامل کامیونت مسقف و وانت بار
 4. حمل بار با بالاترین کیفیت و دقت در اتوبار طالقانی
 5. باربری 24 ساعته و شبانه روزی
 6. ضدعفونی لوازم قبل و بعد حمل اثاثیه
 7. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران
 8. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص در باربری طالقانی
 9. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ و استفاده از ابزار روز دنیا
 10. بسته بندی البسه با کارتن رگال دار
 11. حمل جهیزیه عروس ، لوازم ادارات و شرکت ها
 12. حمل اثاثیه در اطراف منطقه ولیعصر تهران
 13. کیفیت حمل اثاثیه بالا
 14. کادر مجرب و مخصوص بسته بندی و حمل بار

باربری جهان آرا

چرا باربری کردستان ؟

باربری کردستان متخصص در زمینه اتوبار و حمل اثاثیه در پایتخت است که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت 24 ساعته ( حتی در تعطیلات ) خدمات حمل اثایه منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون های مسقف انجام می دهد و دارای سالن مخصوص نگه داری لوازم در صورت نیاز شما می باشد .

باربری طالقانی با ضدعفونی کردن لوازم باربری قبل و بعد هر باربری و همچنین در صورت درخواست مشتری لوازم منزل شما را نیز ضدعفونی می کنیم و همچنینی کارکنان باربری به صورت دوره ای تست کرونا می دهند تا خیالتان از بابت سالم بودن پرسنل نیز مطمئن باشد .

باربری در شرایط خاص امرروزه که کرونا در کشور منتشر شده یک کار بسیار حساس و پیچیده شده و عدم دقت در ضدعفونی لوازم باعث آسیب های جبران ناپذیر شامل سوختن برد های لوازم برقی و یا رنگ رفتگی لوازم منزل است که کارکنان باربری کردستان و اتوبار طالقانی به این نکات دقت می کنند و آموزش های لازمه را دیده اند .

این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان برترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران و شهر البرز می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد ، باربری جهان آرا متخصص و حرفه ای در باربری و بسته بندی است.

 

admin

دیدگاه