باربری شهرآرا
» مناطق باربری » باربری شهرآرا بهترین در تهران

باربری شهرآرا بهترین در تهران

باربری شهرآرا ارائه بهترین خدمات در منطقه شهرآرا زیر نظر باربری کردستان با قدمتی در حدود بیش از یک دهه در حمل و نقل درون شهری و برون شهری و با بهره گیری از نیروهای جوان و ورزیده از یکسو و برخورد عالی از سوی دیگر، دارای کادر سرپرستی مطمئن، مدیریتی عالی و مسئولیت پذیر بوده که بصورت شبانه روزی در خدمت همشهریان و هموطنان گرامی می­ باشد. باربری ما با تخصص ویژه در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و مبلمان و همچنین متخصص در حمل و جابجایی لوازم اداری-تجاری شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی و… در محدوده چیذر و محله های نزدیک ان همواره آماده ارائه خدمت می­ باشد.

  1. اسباب کشی هرگونه وسایل
  2. بسته بندی تخصصی وسایل + تضمین سلامت بار
  3. ارائه بهترین خدمات حمل بار

خدمات باربری شهرآرا

  • این شرکت خدمات زیر را به شما ارائه می دهد:
  1. انجام کار بسته بندی با روش های حرفه ای و به روز توسط افراد متخصص و کار بلد.
  2. چیدمان مناسب وسایل و کالاها در ماشین های حمل بار به صورت اصولی و قانونی به نوعی که تا پایان کار هیچ گونه آسیبی به آن ها وارد نشود و سلامت آن ها حفظ شود.
  3. کار کردن از روی برنامه دقیق و برنامه ریزی مناسب توسط کارشناسان حمل بار.
  4. بارگیری مناسب و تخلیه بار توسط کارگران دلسوز توسط چندین نفر در سریعترین زمان و با کیفیت بالا.
  5. تمیز کردن محلی که اسباب کشی به آن انجام می شود و دکور و وسایل بار شما را به طور مناسب انجام می شود.
  6. ارائه ی مشاوره برای پیشرفت کار اثاث کشی.

باربری داودیه

پرسنل باربری شهرآرا

باربری کاج و شعب مختلف آن بیش از 5 دهه تجربه و سابقه کار موفق در حمل و نقل و اسباب کشی توانسته است نظر اکثریت مشتریان را به خود جلب نماید و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات دارد. این محبوبیت را مدیون خدمات عالی و بی نظیر پرسنل مورد اعتماد، آموزش دیده ومتخصص خود می داند.

شماره تماس باربری کردستان

شماره تماس باربری کردستان

پرسنل حمل اثاثیه شهرآرا تهران

پرسنل ما در باربری شهرآرا تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های  لازم برای حنل اثاثیه اصولی و هم چنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند .از طرفی تمامی کارکنان تست های دوره ای کووید 19 می دهند و در صورت ابتلای هر کدام از کارکنان باربری شهر آرا به ویروس کرونا بعد از تست سلامت اجازه ادامه کار را دریافت می کنند تا هیچکدام از مشتریان و یا لوازم آلوده به ویروس کرونا نشوند

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی پایتخت تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما شویم.

admin

دیدگاه