باربری سعادت آباد بهترین در اسباکشی و حمل بار تلفن: 88003900
» مناطق باربری » باربری سعادت آباد بهترین در اسباکشی و حمل بار تلفن: 88003900

باربری سعادت آباد بهترین در اسباکشی و حمل بار تلفن: 88003900

باربری سعادت آباد باربری و حمل اثاثیه در منطقه سعادت آباد تهران است که خدمات vip را با بهترین کیفیت ارائه می کند که شما می توانید با تماس با همکاران ما در باربری سعادت آباد و با ارتباط با مشاوران ما بهترین گزینه از لحاظ زمان و نوع ماشین و … به توافق نهایی رسیده و سپس همکاران در زمان تعیین شده در محل حاضر شده و کارشان را به محض رسیدن شروع خواهند کرد .

شماره تماس باربری سعادت آباد

برای تماس باربری سعادت اباد تهران می توانید از شماره تلفن باربری زیر استفاده بکنید و سفارش حمل بار ، باربری ، اسباب کشی را به مشاوران ما بدهید و در کمترین زمان ماشین های حمل بار ما در محل حاضر هستند و اماده خدمت رسانی به شما هستند .

تماس با باربری کردستان تهران

تماس با باربری کردستان تهران

آشناییی با منطقه سعادت آباد

سعادت آباد یکی از محلات لوکس تهران به شمار می‌آید که در منطقه 2 شهرداری و شمال غرب تهران واقع شده است. این منطقه از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد.خیابان‌های سعادت آباد تهران ،۲۴ متری، علامه، سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند. بلوار اصلی سعادت آباد در امتداد شمال-جنوب می‌باشد. خیابان اصلی شرقی – غربی سعادت آباد بلوار سرو می‌باشد و بلوار دریا موازی با بلوار سرو در ضلع جنوبی سعادت آباد است و مرز سعادت آباد و شهرک غرب به حساب می‌آید.

باربری کردستان

چرا باربری کردستان ؟

باربری کردستان متخصص در مینه حمل بار و  بسته بندی در پایتخت است که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت 24 ساعته ( حتی در تعطیلات ) خدمات حمل اثایه منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون های مسقف انجام می دهد و دارای سالن مخصوص نگه داری لوازم در صورت نیاز شما می باشد .

این شرکت باربری سعادت آباد با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان برترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران و شهر البرز می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.

سرویس های باربری سعادت آباد

باربری و اتوبار سعادت آباد سرویس های متنوعی را به صورت شبانه روزی انجام می دهدکه در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

 1. بسته بندی ویژه وسایل و لوازم شما با جدیدترین ابزار در باربری سعادت آباد
 2. پک کردن لباس ها در کارتن های مخصوص بدون ایجاد چروک و آسیب به البسه
 3. حمل بار : اثاثیه منزل ، لوازم ادارات ، مبلمان ، جهیزیه عروس و …
 4. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ در اتوبار کردستان
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی در باربری سعادت آباد
 6. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرج رپ
 7. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 8. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی در باربری سعادت آباد
 9. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 10. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 11. بسته بندی لوازم بزرگ و لوازم شخصی با بهترین ابزار
 12. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )

مشاوره رایگان باربری و اتوبار سعادت آباد

مشاوره و راهنمایی در زمینه حمل اثاثیه بسیار حائز اهمیت است چرا که اکثر کسانیکه قصد حمل اثاثیه دارند جوانند و بی تجربه و اطلاعات کافی و وافی قبل از حمل اثاثیه را ندارند و مشاوران ما اینجایند تا راهنمایی های لازمه را شها بدهند  به گونه ای که اولویت بندی و در دسترس قرار دادن هر یک از لوازم با اولویت مهم سرعت باربری را افزایش می دهد و از طرفی جمع بندی لوازمی که قرار است به یک شکل یا دریک بسته بندی قرار گیرد اهمیت فراوانی دارد پس ما در باربری شهری بهترین خدمات مشاوره را به صورت رایگان در دسترس شما عزیزان قرار می دهیم .

از شنا دعوت می کنیم از شعبه باربری امیراباد دیدن کنید .

admin

دیدگاه