باربری داودیه تهران و اتوبار داودیه
» مناطق باربری » باربری داودیه بهترین و مطمئن اتوبار تهران

باربری داودیه بهترین و مطمئن اتوبار تهران

باربری داودیه بهترین و مجهزترین باربری در منطقه داودیه تهران که 24 ساعته و هفت روز آماده سرویس دهی vip است اگر ساکن این منطقه هستید و قصد جا به جایی به خونه جدیدی رو دارید با ما تماس حاصل کنید و با خیال راحت و بدون استرس از آسیب به خود یا لوازم خانهشاهد جا ه جایی لوازم خانه خود باشد .

کمترین هزینه بهترین کیفیت با باربری داودیه

ما در باربری داودیه با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و مشکلات شما عزیزان ، کمترین سود را از شما مشتریان می گیریم چرا که بر این باوریم رضایت مشتری با ارزشتر از درآمد ریالیست البته این به منزله کیفیت پایین کار باربری داودیه  نیست . از طرفی باربری کردستان زیر نظر اتحادیه باربری تهران می باشد و قوانینی و مقررات و هزینه باربری و بسته بندی و … همه و همه بر اساس اتحادیه باربری تهران است .

باربری دوادویه زیر نظر باربری کردستان فعالیت می کند و یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار کردستان بار می باشد .

باربری کردستان

شماره تماس باربری داودیه تهران

برای تماس با باربری و اتوبار داودیه می توانید از شاره تلفن های بالا برای تماس و سفارش باربری استفاده بکنید .

سرویس های vip اتوبار داودیه

سرویس های اتوبار و باربری داودیه بشرح زیر است که مشاهده می کنید .

  • حمل لوازم منزل با کامینوت های مسقف و پتو دار
  • بسته بندی لوازم منزل با استرچ رپ و بابل رپ
  • حمل اثاثیه منزل از درب منزل تا ماشین با لوازم مخصوص
  • ارائه بیمه نامه قبل از شروع کار در باربری کردستان
  • باربری 24 ساعته و بدون تعطیلی
  • حمل ساید ،بوفه ، گاو صندوق و… با روش ها و لوازم مخصوص جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی
  • قیمت های منصفانه و متناسب با شرایط اقتصادی
  • پرسنل کاری مجرب و خوش اخلاق

باربری داودیه باربری شبانه روزی

باربری کردستان به صورت شبانه روزی فعال است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید و زمان

برای انتقاد یا هر پیشنهادی که دارید می توانید در بخش نظرات هر منطقه انتقادتان را مطرح و یا اگر پیشنهادی برای بهبود کیفیت کار و خدمات باربری دارید در همین بخش نطرات با ما در میان بگذارید .

حمل بار با میرداماد به شما این آرامش خاطر را می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن لوازم منزلتان باربری شده و به مقصد برسد البته این به معنای کم بودن کیفیت کار ما نمی باشد و کیفیت کار باربری برای همشهریان پایتخت ثابت شده است .

حمل اثاثیه در اتوبار داودیه

از جمله خودروهای شرکت ما برای حمل بار و اثاث کشی منزل و ادارات استفاده می کند می توان به خاور بزرگ ، کامیون ، و نیسان بار اشاره کرد. تیم های حمل بار ما با خودرو های مسقف و موکت بندی شده در گوشه گوشه محلات تهران مستقر شده اند تا در صورت درخواست شما عزیران برای اسباب کشی سریع ، تیم ما سریع به محل اعزام شوند و مشکلات مانند ترافیک های عادی تهران باعث بروز مشکل در ارائه سرویس ما به شما عزیزان نشود.

از شعبه باربری اقدسیه هم دید فرمایید .

شماره تماس های حمل اثاثیه داودیه :

برای ارتباط با ما در باربری داودیه کافیست با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید :

تماس با باربری کردستان تهران

تماس با باربری کردستان تهران

درباره منطقه داودیه تهران :

محله داودیه که حالا بیشتر آن را با نام بلوار میرداماد می‌شناسیم، محدوده‌ای بین خیابان شریعتی و بزرگراه مدرس است که از شمال با خیابان ظفر و از جنوب با بزرگراه حقانی همسایگی دارد. تصور اینکه این محدوده که حالا پر از ساختمان‌های اداری و مراکز تجاری است و خیابان‌ها و کوچه‌هایش همیشه پر از خودروهای پارک شده، روزگاری فقط باغ بوده شاید کمی سخت باشد. اما واقعیت ماجرا همین است.

زمین‌های محله داودیه از نظر زمین‌شناسی، تپه ماهور بوده است و به جز باغ داودیه بقیه، زمین‌های بایر و شیبدار بود که ساخت‌وساز در آن شکل گرفت. زمین‌های داودیه شامل شهرک نفت که خیابان نفت از آن مشتق می‌شود نیز هست. به دلیل سکونت کارمندان شرکت نفت این نام را بر آن نهادند. بلوار میرداماد، بلوار شاخص محله داودیه است که در زمان پهلوی دوم و از سوی «سیدحسین نصر» نامگذاری شد. میدان محسنی نیز سال 1373 با نصب مجسمه مادر به میدان مادر تغییر نام داد.

رعایت پروتکل های بهداشتی در باربری داودیه :

پس از شیوع بیماری کووید 19 در اسفند سال 98 بسیاری از مشاغل نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی و  تضمن سلامت کارکنان آن مشاغل می باشد که حمل اثاثیه خانه نیز یکی از آنهاست .

به همین دلیل باربری کردستان با آموزش های لازم به کارکنان خود جهت ضدعفونی اصولی و بدون آسیب به لوازم خانه و استفاده از لوازم مخصوص ضدعفونی می کوشد تا بدون آسیب تمامی لوازم منزلتان را ضدعفونی کند که این کار بدون دریافت اضافه وجه و کاملا رایگان می باشد .

از طرفی تمامی کارکنان به صورت دوره ای تست های این بیماری را پشت سر می گذارند تا بدون هی نگرانی خدمت رسانی به شما مردم عزیز را داشته باشیم.

 

admin

دیدگاه